Obchodný manažér /manažérka

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu Obchodný manažér/manažérka pre:
zahraničie a Slovensko.

Náplň práce:
- starostlivosť o existujúcu sieť obchodných partnerov
- aktívna akvizícia
- efektívna komunikácia a rokovanie s obchodnými partnermi
- analýza potrieb, hľadanie potenciálu, analýza konkurencie a príležitostí
- príprava prezentácií, tvorba ponúk a dojednávanie zmluvných podmienok
- spolupráca pri príprave marketingových materiálov a výstav

- práca na medzinárodných projektoch v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- systém bonusov, odmien
- firemné akcie pre zamestnancov s rodinami
- teambuildingy
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti / znalosti z technickej oblasti výhodou
- príležitosť pre technika uplatniť sa v obchodnej oblasti
- anglický jazyk podmienkou, v kombinácii s ruským / francúzskym jazykom výhodou
- schopnosť zaujať a presvedčiť
- tímový hráč
- komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
- iniciatíva a tvorivý prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov
ID: 2581273   Dátum zverejnenia: 9.10.2017