850 - 1 200 EUR

Marketingový pracovník - Copywriter

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, tvorivého marketingového pracovníka pre tvorbu marketingových produktov na podporu predaja.
Pracovnou náplňou bude:
- tvorivá činnosť zameraná na propagáciu konkrétnych produktov a služieb
- tvorba enews, argumentačných marketingových textov, firemného časopisu a blogu
- vypracovanie analýz trhov a potrieb zákazníkov, realizácia prieskumov, tvorba databáz
- komunikácia a spolupráca s obchodnými manažérmi na získavanie informácií z trhu
- organizačné zabezpečenie firemných eventov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 630 € + od 220 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúsenosti a ďalšie možné zložky mzdy)

- možnosť sebarealizácie, aplikácie nápadov a nových moderných nástrojov na medzinárodných trhoch a projektoch
- práca v stabilnej spoločnosti
- teambuildingy, akcie s rodinami, bonusy (polročné/ročné, jubileá a pod.), benefity
- flexibilná denná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, zašlite nám štruktúrovaný životopis.
Informatívnym mailom Vám potvrdíme prijatie životopisu.
Osobne kontaktujeme vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná štylistika a práca so slovom
- dobrá teoretická a praktická znalosť marketingových nástrojov
- tvorivosť, hľadanie výziev, nachádzanie riešení
- osobná motivácia a asertivita
- iniciatívnosť a aktivita

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421517464412
E-mail: poslať životopis
ID: 2384726   Dátum zverejnenia: 30.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 630 € + od 220 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúsenosti a ďalšie možné zložky mzdy)