Manažér vývoja (SW+HW)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
2 200 EUR/mesiacod 2000 eur fix + variabilná zložka, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zaujímavých vývojových projektoch (podpisové zariadenia, priemyselné PC a tablety, pokladnice, platobné terminály) na báze moderných mikroprocesorov, modulov SOM, najmä pre zariadenia IoT na báze vlastného OS a Androidu
- projektové riadenie oddelení vývoja SW, HW a mechanickej konštrukcie
- strategický rozvoj technológií riadenia, úseku a jeho pracovníkov
- dohľad nad riadením projektov
- riadenie a koordinácia projektových tímov, vrátane spolupráce s externistami
- analýza požiadaviek klientov, navrhovanie riešení, vyvíjanie a testovanie, poskytovanie technickej podpory
- komunikácia s klientmi

- flexibilná pracovná doba (fix 9:00-13:00 hod)
- projektové odmeny
- ročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku firmy
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.
Tešíme sa na Vaše profily a informácie o projektoch, na ktorých Ste sa podieľali.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s riadením projektov
- skúsenosti s vedením tímu je výhodou
- znalosť a skúsenosti agilných metodík vývoja
- skúsenosti s návrhom moderných architektúr a vývojom aplikácií alebo produktov výhodou
- skúsenosti s riadením celého životného cyklu produktov
- aktívna znalosť anglického jazyka
- tímový hráč
- záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne rozvíjať
- analytické schopnosti, organizačné zručnosti
- komunikatívnosť, leadership
- schopnosť nachádzať nové riešenia, návrhy

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1615610  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac