Vedúci strediska obrobňa

ELBA, a.s. Kremnica

Miesto práce
Československej armády 264/58, Kremnica-Železničná stanica
1 510 EUR/mesiac+ prémie až do výšky 50% + príplatky nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Organizuje a koordinuje činnosti v zmysle dosiahnutia objemových a kvalitatívnych cieľov výroby strediska

- Zodpovedá za efektívne vedenie a motiváciu pracovných tímov

- Monitoruje výkon a efektivitu pracovníkov, vykonáva opatrenia na zvýšenie produktivity práce

- Zodpovedá za neustále zlepšovanie procesov a dodržiavanie stanovených nákladov - za ekonomickosť vynaložených finančných prostriedkov

- Zodpovedá za rozvoj a využívanie ERP systému riadenia- Zodpovedá za vypracovanie efektívneho dielenského plánu výroby

- Zodpovedá za plnenie objednávok podľa požiadaviek zákazníka

- Zabezpečuje plynulú výrobu a koordinuje ju s oblasťami, ktoré s ňou súvisia

- Zodpovedá za celkové hospodárske výsledky strediska

- Zodpovedá za dodržiavanie a rozvoj ,,5S“

- Dohliada na dodržiavanie všetkých bezpečnostných, protipožiarnych predpisov

- Zabezpečuje dodržiavanie zásad BOZP, SMK, SEM, 5S

- Plní príkazy nadriadených v rámci pracovných procesov​

​- Plat: až do výšky 1.510,-€ /mes. + prémie až do výšky 50% + príplatky nad rámec zákona

- Práca v dobrom pracovnom kolektíve

- Výplata 13. a 14. platu

- Možnosť vyplatenia bonifikačnej prémie vo výške 100€/mesačne

- Možnosť ďalších odmien a finančných prémii pri plnení mimoriadnych úloh a za dochádzku

- Odmena pri pracovnom a životnom jubileu

- Možnosť čerpania 300€/ročne zo sociálneho fondu na športové prípadne kultúrne podujatia alebo lekárske ošetrenia

- Možnosť stravovania v závodnej jedálni - uhrádza zamestnávateľ (osobný doplatok len 0,70€/obed)

- Ďalšie príspevky zamestnávateľa - príspevok na osobnú potrebu, príspevok na vianočné posedenie, teambuildingové aktivity, turistické výlety

- Športové hry pre zamestnancov

- Pravidelné školenia v rámci pracovnej doby

- Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- analyzovanie a riešenie problémov, digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti), komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, prezentovanie, rozhodovanie, technická gramotnosť, tímová práca, vedenie ľudí

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojovacích mechanických prvkov pre elektrické siete napäťových hladín 400V - 400kV a výrobou a montážou bránových systémov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Krnáčová
Tel.: +421918381831
E-mail: poslať životopis
ID: 4804576  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 510 EUR/mesiac