Administratívny pracovník / polovičný úväzok

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, Beluša
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Od 600 EUR/mesiacPolovičný úväzok / pracovná doba 4 hod denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce / práca na polovičný úväzok / 4 hod denne:
- Realizovanie činností na recepcii a administratívna podpora
- Zodpovedanie za chod recepcie, uvádzanie návštev a poskytovanie návštevám základné informácie
- Distribúcia a spracovanie korešpondencie a elektronickej pošty, vyzdvihovanie pošty
- Organizácia pracovných ciest - rezervácia ubytovania, transportu
- Prideľovanie dochádzkových kariet, kľúčov a pracovných pomôcok zamestnancom
- Podieľanie sa pri nábere zamestnancov - vyhľadávanie vhodných kandidátov, selekcia životopisov
- Kontrola a objednávanie zamestnancov na pravidelné lekárske prehliadky
- Kontrola a objednávanie legislatívnych periodických školení
- Administratívna podpora spojená s personálnym oddelením

- Darčekové poukážky na Veľkú noc 30€
- Darčekové poukážky na Vianoce 50 € + Vianočné darčeky
- Organizovanie spoločných aktivít - Vianočný večierok, Športový deň
- Poskytovanie stravných lístkov nad rámec zákonníka práce ( doplatok zamestnanca iba 0,98 € )

Životopisy nám prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Príjemné vystupovanie
- Komunikačné zručnosti
- Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4498347  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac