Можливість для людей з України

Výrobný controller

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacIde o najnižšiu garantovanú mzdu. Výsledná mzda sa odvíja od skúseností a požiadaviek konkrétneho kandidáta. K základnej mzde má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny, ktoré sa vyplácajú na základe splnenia vopred dohodnutých cieľov za daný štvrťrok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexný controlling vo výrobnej spoločnosti
- Spracovanie finančných analýz a reportov na týždennej, mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze
- Príprava forecastov a ich následná analýza vzhľadom na skutočný stav
- Kalkulácia štandardných nákladov spoločnosti
- Analýza cenových odchýlok a zásob spoločnosti
- Koordinácia pri plánovaní predaja, spotreby materiálu, kapacít strojov a personálu, personálnych nákladov, prevádzkových nákladov, CAPEXu, Finančného plánu, Cash flow, indikátorov
- Analýza nákladov spoločnosti
- Analýza, koordinácia a dohľad nad dodržiavaním akčných plánov na zlepšenie

Pružný pracovný čas
Vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou školení a tréningov
Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce
Stravný lístok 4,50 € ( príspevok zamestnanca iba 0,98 € )
Darčeky na Mikuláša, Vianoce
Športové dni, Vianočné posedenia

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v automobilovom priemysle výhodou
- tímovo orientovaný a súčasne autoritatívny v rozhodnutiach, diplomatický, komunikatívny,
- flexibilný, zodpovedný,
- ochotný učiť sa nové veci

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3623075  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac