HR špecialista

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 €/brutto podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výber nových zamestnancov (inzercia, komunikácia s personálnymi agentúrami, Úradom práce)
- vytváranie a zodpovednosť za pracovno-právnu dokumentáciu
- tvorba a aktualizácia interných predpisov
- účasť na zákazníckych a certifikačných auditoch (IATF,ISO 14001)
- komunikácia so zamestnancami
- organizácií firemných akcií
- spracovanie dochádzky a príprava mzdových podkladov
- podieľanie sa na tvorbe personálnej politiky spoločnosti
- tvorba reportov mesačných , adhoc

- Pružný pracovný čas
- Vstupné zaškolenie
- Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
- Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce
- Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
- Doplatok na stravný lístok len 0,78 €
- Darčeky na Mikuláša, Vianoce
- Športový deň

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti, zvládanie stresu
- dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
- záujem o oblasť ľudských zdrojov a vzťah k práci s ľudmi
- základný prehľad v oblasti zákonníka práce
- proaktívny a systematický prístup k práci

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3321937  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 €/brutto podľa skúseností kandidáta