Údržbár - mechanik alebo elektrikár

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 700 €/ brutto + odmeny 0- 350€ / brutto+ dochádzkový bonus 50 € po skúšobnej dobe + Zákonné mzdové príplatky = Priemerná mesačná mzda po zaučení 1100 € / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Odstraňovanie elektrických/mechanických porúch na zariadeniach/strojoch
-Nastavenie parametrov stroja pre daný výrobok podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu
-Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
- Výmena foriem na lisoch

-Vstupné zaškolenie
-Rozširovanie svojich znalostí formou tréningov
-Darčekové poukážky na Veľkú noc 30 € a Vianoce 50 €
-Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
-Stravný lístok 3,6 €
-Darčeky na Mikuláša, Vianoce
-Športový deň
- Príplatky za prácu nadčas, za víkendy a za sviatky

Svoje životopisy nám zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte na uvedené telefónne číslo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

§21 alebo §22 - pri pozícií elektrikár, v prípade mechanika nie sú potrebné
Osobnosté vlastnosti:
- spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať, flexibilita

Spoločnosť Elastomer- Solutions s.r.o. je medzinarodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 422
018 61 Beluša

Kontakt

ID: 3302676   Dátum zverejnenia: 23.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 700 €/ brutto + odmeny 0- 350€ / brutto+ dochádzkový bonus 50 € po skúšobnej dobe + Zákonné mzdové príplatky = Priemerná mesačná mzda po zaučení 1100 € / brutto