Finančný Kontrolór

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
asap
od 1200 €/ brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za priebežné, štvrťročné a koncoročné uzávierkové činnosti (Výkaz ziskov a strát, súvaha, cash flow výkazy, kapitálové výdavky, Ad-hoc reporty atď.)
Riadné a včasné hlásenie všetkých kľúčových finančných informácií príslušným zamestnancom.
Riadenie prípravy finančných výkazov ako sú najmä AR/AP, čisté predaje produktov, OOE, OOI, kapitálové výdavky, preddavky, platby a iné vyžadované podľa štandardu IFRS v požadovaných termínoch a sledovanie ich správnosti po vecnej a obsahovej stránke
Zabezpečenie správneho zaevidovania, plánovania a zaúčtovania všetkých výdavkov
Analyzovanie mesačného, štvrťročného a ročného finančného výkazu, príprava poznámok a komentárov pre manažérske účtovníctvo
Príprava mesačných a štvrťročných predpovedí, reporting cash-flow
Správa kľúčových dát (nákladové a účtovné) a transakcie v informačnom systéme
Podpora a spolupráca pri príprave ročných rozpočtov

Pružný pracovný čas
Vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce
Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
Stravný lístok 3,6 €
Darčeky na Mikuláša, Vianoce
Športový deň, Vianočné posedenie

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Minimálne 2 - 3 roky praxe v oblasti controllingu/financií
Komunikatívnosť
Analytické a logické myslenie
Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
Flexibilita a spoľahlivosť

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3262686  Dátum zverejnenia: 31.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 €/ brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača)