Projektový inžinier

Elastomer Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
asap
od 1400 € / brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie a vývoj projektov
- Prideľovanie úloh zodpovedným osobám tak, aby sa dokončili v zadefinovanom období s vymedzeným rozpočtom
- Identifikácia, riadenie a minimalizácia rizík projektu
- Podpora pri realizácií testov pri príprave počiatočných vzoriek a príslušnej dokumentácie
- Zabezpečenie projektov v súlade so stratégiou zadefinovanou spoločnosťou
- Zodpovednosť za riadenie projektov od zadania až po zavedenie do sériovej výroby
- Analýza rizík so zodpovedajúcimi preventívnymi opatreniami na ich elimináciu - Dosiahnutie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti a zákazníka
- Uplatnenie schválených interných noriem systémov riadenia kvality a environmentálneho manažmentu
- Plnenie úloh vyplývajúcich z príslušných smerníc
- Vypracovanie a vyhodnocovanie harmonogramu projektu a zodpovednosť za jeho dodržiavanie
- Komunikácia s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a zákazníkmi
- Vypracovanie pracovných postupov a vykonávanie ďalších činností na základe pokynov nadriadeného
- Definovanie a aktualizáciu technológie výroby a výrobných procesov

Pružný pracovný čas
Vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce
Ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
Stravný lístok 3,6 €
Darčeky na Mikuláša, Vianoce
Športový deň, Vianočné posedenie

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zvládanie stresu
Koordinácia pridelených kolegov z jednotlivých oddelení
Znalosť FMEA, APQP, Risk Analysis

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3056193  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 € / brutto ( v závislosti od praxe a znalostí uchádzača )