Kuchár

elance.sk s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta príjmame do pracovného pomeru nových ľudí na pracovnú pozície:
Kuchár

Práca v modernom reštauračnom prostredí

Motivačné ohodnotenie

Obsadzované pozície:

1. Kuchár

Hľadáme kuchára do renomovanej reštaurácie (samostatná príprava jedál, spolupráca s kolegami).
- dodržiavanie HACCP a hygieny na zverenom úseku
- dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov
- Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.
- Pracovný čas v pravidelnom cykle dlhý a krátky týždeň 8.00 – 21.00 h.
- Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.
Pracovná doba v pravidelnom cykle dlhý a krátky týždeň 08:00 - 21:00h.

Práca v stabilnej spoločnosti, modernej reštaurácii a mladom kolektíve. Ponúkame zamestnanecké odmeny, bonusy z tržby,
Výhodná pracovná doba 8-21h.

- práca v dynamickom kolektíve v atraktívnom prostredí
- seriózny prístup zamestnávateľa
- možnosť profesijného a osobného rastu
- finančné bonusy, provízie z obratu predaja, školenia a kurzy, možnosť ďalšieho rastu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov poprosíme zaslať:

- aktualizovaný životopis v slovenskom jazyku
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie (podľa možností)
- Na kontaktnú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- schopnosť pracovať v kolektíve
- zodpovednosť
- ochota a chuť učiť sa novým veciam
- ochota a chuť pracovať
- tímový hráč
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, kreatívnosť a komunikatívnosť
- vyučený v odbore
- prax
- hygienické minimum v prípade iného vzdelania

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita je prvoradá a spokojnosť zákazníka.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.elancesk.com

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.
ID: 3650184  Dátum zverejnenia: 2.5.2019