Logo EL spol. s r.o.

Laborant senior v analytickom laboratóriu

EL spol. s r.o.

Miesto práce
Radlinského 17, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie laboratórnych analýz farmaceutických a potravinových vzoriek a environmentálnych. vzoriek v zmysle požiadaviek GMP a ISO 17025
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov rutinných analýz
- tvorba štandardných pracovných predpisov a inej riadenej dokumentácie súvisiacej s vykonávanými prácami
- návrh a vykonávanie verifikácií, validácií a transferov analytických metód, príprava validačných správ
- evidencia, spracovanie, analýza vzoriek
- príprava roztokov, činidiel, kalibrácia, údržba a kvalifikácia meradiel
- zodpovednosť za zverené laboratórne prístroje a zariadenia
- vyhodnocovanie výsledkov skúšok, tvorba protokolov o analýze
- vedenie požadovaných záznamov o vykonanej práci

- pružná pracovná doba
- férové finančné ohodnotenie
- platové bonusy
- teambuildingy
- možnosť výučby AJ v rámci pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, farmácia, prírodovedný, humánne alebo veterinárke lekárstvo

Už viac ako tridsať rokov sme známi (pôvodne ako Ekologické laboratóriá – EL spol. s r.o.) poskytovaním výnimočných zákazníckych služieb, jedinečným prístupom na zabezpečenie vysokej kvality a vývojom širokého spektra testovacích služieb zahŕňajúcich environmentálny, potravinársky a farmaceutický sektor.
Naše laboratóriá sú plne vybavené, majú certifikáciu GMP a akreditáciu ISO/IEC a prevádzkujú ich odborníci kvalifikovaní vo svojom odbore. Naša sila spočíva v našej agilnej štruktúre a našej schopnosti spracovať a testovať obrovskú škálu vzoriek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Blaškovan
Tel.: +421918669721
E-mail: poslať životopis
ID: 4778728  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac