Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stavebný technik / pracovník - práca na Slovensku

EL-TECH, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 9 EUR/hod.Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Pri plnení požadovaných / očakávaných výkonov a ďalších súvisiacich parametrov výkonu funkcie možnosť dosiahnutia vyššej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatných a skúsených ľudí (skupinu / partiu / majstra) na menšie stavby (rodinné domy, výrobné haly, a pod.) s univerzálnym zameraním.

- Stavebné práce
- Montážne práce
- Elektroinštalačné práce

Pre naše projekty hľadáme stavbárov. Musíte mať skúsenosti z nižšie uvedených oblastí:

Murovanie
Tesár / šalovač
Betonárske práce
Osádzanie okien, dvier
Pokrývač striech (tesárčina a pokládka strešnej krytiny,
hydroizolácie)
Fasádnicke práce - oplášťovanie, omietky a pod.
Sadrokartóny, obklady
Montážne práce, príp. zváranie, armovanie

Väčšia časť práce je v okolí Považskej Bystrice.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii zaujímavých projektov.
Možnosť osobného rastu.
Zaujímavý sociálny program.
Motivujúce platové ohodnotenie
Tréningy a školenia

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je ľubovoľný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Technické myslenie - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý
Samostatnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• zodpovednosť;
• samostatnosť;
• spoľahlivosť;
• dôslednosť;
• schopnosť tímovej spolupráce;
• manuálna zručnosť;
• výborná fyzická kondícia;
• čítanie dokumentácie;
• vodičský preukaz skupiny C výhodou.

EL-TECH, s. r. o. je dynamickým aktérom na slovenskom trhu, špecializujúcim sa na komplexné dodávky elektro-energetických a inžinierskych stavieb. Poskytujeme kompletnú projektovú dokumentáciu v rámci našich projektových prác. Rozvoj a kvalita sú pre nás kľúčovými hodnotami - okrem našich komplexných riešení v oblasti elektro-energetiky sa neustále rozvíjame aj v stavebníctve, zvyšujeme odbornosť a zabezpečujeme spoľahlivé a vysoko kvalitné riešenia pre našich zákazníkov.
ID: 3189232  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.