Veterinárna sestra

EL-PA s.r.o.

Miesto práce
ELPA veterinárna klinika, Javorová, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
marec
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacodmeny, príplatky za pohotovosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca a manipulácia so zvieratami, práca s tovarom, upratovacia náplň, telefonická komunikácia s dodávateľmi, s klientami,

príplatky za pohotovosti,

Pracovný pohovor 2.kolá.1. teoretická časť, po vybratí uchádzača časť praktická, poslať životopis spolu s motivačným listom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

word, excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

veterinárna sestra, práca v kynológii, občianskom združení, dočaskách, stredné školy zamerané na prá

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, komunikatívnosť, rýchle učenie, práca s počítačom, vedieť manipulovať so zvieratami.

Veterinárna klinika zameraná na komplexnú starostlivosť o spoločenské zvieratá(psy mačky, hlodavce, plazy s 24hod. pohotovosťou/hospitalizáciou, s moderným prístrojovým vybavením.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4038849  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac