Reagujte bez životopisu

Čašník/ čašníčka v príjemnom prostredí na nábreží Dunaja

EL Lobo, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacPlus percentá z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie s terasou na promenáde Dunaja hľadáme kolegu na pozíciu čašník / čašníčka.

  • Pracuje sa u nás krátky / dlhý týždeň
  • Každý čašník má svoj rajón
  • 2 x denne 30 min.pauza na obed / večeru
  • 2 x denne bezplatne teplá strava
  • Bezplatná káva počas dňa
  • Pitný režim bezplatne počas dňa
  • Príspevok na obuv 2x ročne
  • Percentá z tržby

Tešiť sa môžeš na prácu v príjemnom prostredí a skvelých kolegov ktorý Ti radi na začiatku pomôžu a ukážu ako to u nás chodí.

Našim hosťom ponúkame vysoký štandard, preto je táto práca vhodná pre uchádzačov, ktorý už majú skúsenosť s obsluhou zákazníkov.

Ak si pozitívne naladený, usmievaný a baví Ťa práca s ľuďmi, neváhaj sa nám ozvať. Radi sa s Tebou stretneme na osobnom pohovore.

Multisport karta
Školenia a degustácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

Pozitívna a usmievavá osobnosť

Desať rokov fungujeme v komplexe Eurovea s reštauráciou Brasserie La Marine, vlastne sme takí starí ako komplex sám. Za tie roky sme prešli zmenou konceptu, jedálnym lístkom a nie sme už zďaleka čisto francúzsky, hoci jedlá francúzskej kuchyne sú stále bohato zastúpené „faceliftom“ prešla aj terasa a interiér.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4800145  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac