Можливість для людей з України

Kuchár

EL Lobo, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 300 EUR/mesiacPlatové podmienku sú rozdelené od sektorov v kuchyni a množstva skúseností daného uchádzača. Všetko bližšie radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára na trvalý pracovný pomer do reštaurácie La Marine v komplexe Eurovea na nábreží Dunaja alebo do reštaurácie THeMA na Šafárikovom námestí 7 v Bratislava

- Multisport karta
- Káva a nealko nápoje počas pracovného dňa
- Bezplatná strava počas pracovného dňa
- Zľavy mimo pracovnú dobu na všetkých prevádzkach
- Pravidelné školenia a degustácie a mnoho iných

Reštaurácia je zameraná nie len na francúzsku kuchyňu ale aj na mediteránske jedlá a aj trochu ázijskej exotiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- ochota učiť sa

Desať rokov fungujeme v komplexe Eurovea s reštauráciou Brasserie La Marine, vlastne sme takí starí ako komplex sám. Za tie roky sme prešli zmenou konceptu, jedálnym lístkom a nie sme už zďaleka čisto francúzsky, hoci jedlá francúzskej kuchyne sú stále bohato zastúpené „faceliftom“ prešla aj terasa a interiér.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4546270  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac