Vrtný robotník / Vrtmajster

EKOVRT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 200 EUR/mesiacZamestnanec nastupuje ako vrtný robotník. Ak má záujem o nárast mzdy, tak to radi privítame a podporíme. Nevyhnutnosťou je ale porozumieť celému procesu, byť samostatný a zodpovedný a viesť kolektív (3 osoby). Tam sa plat zvýši.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec nastupuje ako vrtný robotník. Jeho činnosť určuje vrtmajster. Sú to pomocné práce ako napríklad: podávanie vrtných tyčí, skladanie a nakladanie materiálu pomocou hydraulickej ruky, injektovanie vrtov.  Ďalej sa jedná o presun techniky na nákladných autách.

Ročné odmeny. Výplatné termíny vždy dodržané. Preplácané nadčasy.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte prosím emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Najdôležitejšie predpoklady sú:

1.Pracovitosť

2. Ochota pracovať vonku na stavbe (slnko,dážď, blato.)

3. Ochota cestovať na týždňovky - 99,9%  je to Slovenská republika.

4. Vodičský preukaz skupiny C (nepotrebujeme kvalifikačnú kartu vodiča ani psychotesty)

5. Fyzická kondícia – je to práca vonku a práca manuálna.

Výhody uchádzača:

1. Vodičský preukaz skupiny E

2. Zodpovednosť a technická zručnosť je výhodou pre platový rast.

Sme popredná slovenská firma zaoberajúca sa vŕtaním studní a vrtov pre tepelné čerpadlá.
ID: 4841766  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac