Mechanik strojov, údržbár, zvárač, pracovník pri vrtnej súprave, strojník

EKOVRT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a univerzálneho človeka do našej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vŕtaním studní a vrtov pre tepelné čerpadlá. Človeka, ktorý by vedel zvárať, robiť údržbu strojov, ale nemá problém ísť aj do terénu na stavbu, kde by bol pomocný pracovník pri vrtnej súprave. V prípade šikovnosti a Vášho záujmu sa viete vypracovať na vrtmajstra.

Podmienkou je zodpovednosť, technická zručnosť a chuť pracovať. Vodičský preukaz skupiny C (nepotrebujeme kvalifikačnú kartu vodiča ani psychotesty). Tak isto je dôležitá fyzická kondícia – je to práca vonku a práca manuálna.

Ďalšou podmienkou je ochota cestovať aj na týždňovky v rámci Slovenska. NECESTUJEME KAŽDÝ TÝŽDEŇ! - závisí to od aktuálnych zákazok. V PRÍPADE cestovania bude vždy vyplatený príplatok. Spoločnosť má,  ale zázemie v Košiciach (Kostoľany nad Hornádom).

Výhodou (nie podmienkou) je vodičský preukaz skupiny E a ovládanie hydrauliky (máme hydraulické vrtné súpravy).

Ročné odmeny. Výplatné termíny vždy dodržané. Preplácané nadčasy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Sme popredná slovenská firma zaoberajúca sa vŕtaním studní a vrtov pre tepelné čerpadlá.
ID: 4791958  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac