Reagujte bez životopisu

Vrtmajster / strojník / operátor stavebných strojov

EKOVRT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného zamestnanca ktorý by obsluhoval vrtnú súpravu a riadil vrtné práce.

Pracuje sa v osádkach ktorá sa skladá z 3 osôb. Prax s vŕtaním je výhodou, ale určite nie podmienkou!

Podmienkou je zodpovednosť, technická zručnosť a chuť pracovať. Vodičský preukaz skupiny C. Tak isto je dôležitá fyzická kondícia – je to práca vonku a práca manuálna. Preto poprosím kontaktovať záujemcov s vekom do maximálne 50 rokov.

Veľkou výhodou je ak ste zvárač, ovládate aspoň základný servis nákladných aut (automechanik). Tak isto je výhodou vodičský preukaz skupiny E.

Ďalšou podmienkou je ochota cestovať aj na týždňovky v rámci Slovenska. NECESTUJEME KAŽDÝ TÝŽDEŇ! - závisí to od aktuálnych stavieb. V PRÍPADE cestovania bude vždy vyplatený príplatok. spoločnosť ma ale zázemie v Košiciach.

Viac info na osobnom pohovore. Je to práca vhodná pre ľudí, ktorý pred tým pracovali napríklad ako strojníci alebo mechanici. Nemusíte vedieť vŕtať – to Vás naučíme - Len musíte chcieť.

Záujemcovia prosím reagujte emailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C

Sme popredná slovenská firma zaoberajúca sa vŕtaním studní a vrtov pre tepelné čerpadlá.
ID: 4595255  Dátum zverejnenia: 23.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac