Vodič špeciálneho nákladného motorového vozidla

EKOTOALETY s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.osobné ohodnotenie od 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoz, zvoz, servis mobilných toaliet
- starostlivosť o zverený región

- pracovný čas od 07,00 - 15,30 hod.
- stravné lístky v hodnote 3,90€/ks, zamestnanecká zrážka 0,80€ za 1ks stravného lístka
- zľavy na služby a produkty z portfólia skupiny BESTRENT Group

Hľadáme vodiča na fekálne autá zodpovedného za vývoz, zvoz a servis mobilných toaliet pre Banskobystrický kraj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz E výhodou,
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- flexibilita,
- technická gramotnosť

Poskytujeme komplexné a kvalitné služby v oblasti predaja, prenájmu a servisu mobilných toaliet. Ponúkame vám alternatívu, ktorá uspokojí vaše potreby a zároveň chráni životné prostredie. Ide o lacné a bezstarostné riešenie tam, kde nie je možnosť pripojenia na vodu a odpad. Okrem toho ponúkame aj prenájom a predaj mobilného oplotenia, zábran, prenájom umývadiel a pivných setov. Naše mobilné toalety zaberajú iba 1,2 m2 plochy, a preto môžu byť umiestnené takmer kdekoľvek. Majú nízku hmotnosť, vďaka čomu ich možno bez problémov premiestňovať podľa aktuálnej potreby. Ak organizujete menší či väčší event, zabezpečujete stavbu, potom naša firma Ekotoalety a náš sortiment je tou správnou voľbou.
ID: 3744315  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.osobné ohodnotenie od 20%