Účtovníčka

EKOSOLVING plus s. r. o.

Miesto práce
Námestie Matice Slovenskej, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2019
základná zložka od 700,- Eur/brutto + variabilné zložky v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie účtovných dokladov a miezd.

Práca v malom kolektíve, s voľným pracovným časom v novopostavenej modernej budove v centre mesta. Trinásty a štrnásty plat na základe výkonu zamestnanca.

Sme dobrý kolektív a dlhoročnou praxou pracujúci v pekných a moderných priestoroch s kvalitným vybavením pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax v účtovníctve. Výhoda znalosť páce s ekonomickým programom KROS.

Sme malá účtovná kancelária zaoberajúca sa starostlivosťou o klienta od založenia spoločnosti cez kompletné spracovanie účtovníctva a miezd.
ID: 3557150  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka od 700,- Eur/brutto + variabilné zložky v závislosti od skúsenosti kandidáta