Elektrikár

EKOSERVIS SLOVENSKO s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na novootvorenú pobočku v Bratislave
(adresa Stavitelská 3) príjmeme kolegu ktorý má odbornú spôsobilosť: samostatný elektrotechnik § 22 vyhlášky MPSVaR č. 718/2002 Z.z.

Pracovník bude zaškolený (4 týždne) na technológa v oblasti čistenia odpadových vôd vo Velkom Slavkove, kde bude zabezpečené aj ubytovanie. Po zaškolení bude samostatne vykonavát servis, technologické nastavenie a odborné prevádzkovanie v oblasti vodohospodárstva(Čistiarne odpadových vôd, prečerpávacie stanice, technologické jednotky.. ) v BB, TT, TN a NR kraji. K dispozicii je auto a telefón aj na súkromné účely. Osobné ohodnotenie, možnosť mesačných bonusov poďľa výkonu.

Platový, odborný a osobný rast, možnosť kariérneho postupu a zvyšovanie kvalifikácie.

Radi prijmeme človeka, ktorý sa rád učí a vie vychádzať s ľudmi a s zákazníkmi. Tešíme sa na nového kolegu, prídte sa ukázať.

Kontakt
+421911143902 Mário Frank

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti čistenia odpadových vôd : projektovanie - výroba - dodávka - realizácia - servis.
Spoločnosť vyrába štandardné produkty z plastu pre vodu, čistiarne odpadových vôd, technologické zariadenia a technologické systémy pre čistenie odpadových vôd.
Na slovenskom trhu i v rámci Európy pôsobí od roku 1990.
Spoločnosť vlastní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3601391  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000