Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

"Pán" montážnik okien a dverí v regióne NR a TT - jednotlivci, alebo skupiny

Ekoprofil s.r.o.

Miesto práce
Coboriho, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 - 3 000 EUR/mesiacPráca je krásne platená, no podmienkou je prax v "stavbárčine". PONÚKAME NÁSTUPNÝ BONUS až do 1000 € (podľa praxe a schopností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, som Tomáš Pecko, najvyšší šéf v Ekoprofile a hľadám do nášho peckového tímu šikovných, technicky zmýšľajúcich kolegov so skúsenosťami s montážou okien, dverí a podobného sortimentu.
Aké činnosti budeš vykonávať?
• montáž okien a dverí z PVC a AL v regióne Nitra a Trnava (súčasne hľadáme chlapcov aj pre región BA)
• v prípade záujmu možnosť vykonávať aj montáž bezpečnostných dverí, interiérových dverí a tieniacej techniky

• miesto výkonu prác - región NR a TT
• silné zázemie úspešnej slovenskej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• stabilná práca
• mimoriadna príležitosť pre sebarozvoj - pokiaľ si skúsený, pustíme sa spolu do náročných projektov
• motivujúce finančné ohodnotenie, priamo závislé na tvojich výsledkoch
• otvorená a neformálna firemná kultúra
• domáce produkty od nadšených klientov (buchty a pálenka :-)
• FINANČNÝ NÁSTUPNÝ BONUS

Rozširujeme náš tím o 3 nových kolegov - montážnikov okien a dverí pre región NR a TT. Montáží máme stále viac, našim klientom dodávame výrobky v najvyššej kvalite a rovnako tak služby. Preto hľadáme teba a chceme aby si rozšíril náš "peckový" tím.
Bol by si u nás šťastný a trúfaš si byť oporou našim kolegom predajcom tak, aby sa na teba mohli plne spoľahnúť? Chceš byť uznávaným PÁNOM montážnikom?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

servisného technika okien, montážnika okien, pracovníka vo výrobe okien, alebo murára

Počet rokov praxe

2

• technické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť
• požadovaná prax v oblasti servisu, montáže, či výroby okien a dverí, alebo iných stavebných činnostiach
• dobrá komunikácia
• zodpovednosť, samostatnosť, dynamika, flexibilita, schopnosť rozhodovania sa a hľadania riešení, nie prekážok
• nadšenie a dobrá nálada
• fyzická zdatnosť
• chuť sa vzdelávať a zlepšovať...

EKOPROFIL zastáva na trhu okien a dverí dlhoročne popredné miesto.

Ako najinovatívnejšia spoločnosť v segmente prinášame nové, jedinečné služby a produkty, čím sa staviame na technologickú špičku na trhu. Sme partnerom, na ktorého sa náš klient vie spoľahnúť a v rámci celej životnosti našich výrobkov poskytujeme servis a komplexnú starostlivosť.

V roku 2015 sme investíciou do vlastnej výroby na Slovensku v Nových Zámkoch zvýšili našu schopnosť napĺňať vysoko individuálne požiadavky náročných klientov. Zároveň sme skrátili čas potrebný na vykonávanie záručného či pozáručného servisu.

Naďalej pre našu spoločnosť vyrábajú produkty viacerí, starostlivo vybraní dodávatelia s tradíciou. Môžeme tak ponúknuť najširšiu paletu výrobkov na Slovensku.

Nosný sortiment zahŕňa okná a dvere z plastu a hliníka, tieniacu techniku, vchodové, bezpečnostné aj interiérové dvere a garážové brány.

Veríme, že dlhoročná prax spojená s prvotriednymi produktmi a odbornou kvalifikáciou našich zamestnancov plne uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

viac na www.ekoprofil.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4424970  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac