Manažér konštrukcie

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej strojárskej spoločnosti na pozícii Manažér konštrukcie.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za riadenie činnosti oddelenia konštrukcie
- Organizácia práce a rozvoj tímu konštruktérov
- Koordinácia práce na jednotlivých projektoch
- Poskytovanie technickej podpory pri riešení náročných technických úloh
- Participácia na projektoch znižovania nákladov a výberu nových technológií
- Zúčastňovať sa na mesačných hodnoteniach

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat, ročný bonus
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- príspevky na šport, wellness a kultúru
- firemné akcie
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prácu s modernými technológiami

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pokročilá znalosť anglického jazyka podmienkou – min. úroveň B2
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z obdobnej pozície
- skúsenosť s riadením tímu a projektov
- manažérske zručnosti a dobré komunikačné schopnosti
- flexibilita, ochota cestovať

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3623833  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3500 EUR/mesiac