Tooling Manažér

Ekoporadca s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3600€ + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tooling koordinátorov
- nákup a finálne predanie vstrekovacích foriem do sériovej výroby
- spolupráca pri štúdii vyrobiteľnosti
- výber nových dodávateľov pre formy na vstrekovanie plastov
- hľadanie technických riešení pre vstrekovanie plastov

- 13. a 14. plat
- služobný automobil
- flexibilná pracovná doba
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý dlhodobo pôsobí ako Tier 1 dodávateľ v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- požadovaná niekoľkoročná skúsenosť so vstrekolismi / automotive / - technológia vstrekovania plastov, konštrukcia, špecifkácia foriem
- skúsenosť s vedením ľudí
- plynulá znalosť AJ - denná komunikácia

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3559552  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3600€ + benefity