Inžinier zákazníckej kvality

Ekoporadca s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti na pozícii Inžinier zákazníckej kvality.

Vašou náplňou práce bude:

- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- spracovanie zákaznických reklamácií (8D, 5Why, Ishikawa)
- reportovanie zákazníkovi implementovaných nápravných a preventívnych opatrení
- podieľanie sa na realizácii zákazníckych auditov
- spolupráca na príprave dokumentácie pri vzorovaní produktov
- komunikácia s oddelením inžinieringu, kvality, logistiky s cieľom identifikovať príležitosti na zlepšenie kvality a produktivity

Miesto výkonu práce: Juhomoravský alebo Plzeňský kraj

Spoločnosť Vám ponúka:

- veľmi zaujímavý motivačný program (nadpriemerné mzdy, 13. plat, výkonové a ďalšie bonusy)
- príspevok na dopravu alebo bývanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazykového aj odborného)
- dôchodkové pripoistenie, príspevok na stravovanie nad rámec zákona…
- zaujímavú a perspektívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- prepracovaný systém odborného zaškolenia

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Ekoporadca, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ vzdelanie, technického zamerania
- pokročilá znalosť anglického jazyka, vítaná je aj znalosť nemeckého jazyka (nie je podmienkou)
- predchádzajúca min. 2 ročná prax z oblasti kvality v podmienkach výrobnej spoločnosti (zákaznícka, dodávateľská alebo projektová)
- znalosť nástrojov kvality 8D, PPAP, APQP...
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- precíznosť, dôslednosť, samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť EKOPORADCA s.r.o. bola založená v Poprade v roku 1996 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť, tak na strane klienta, ako aj kandidáta. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o trhu práce, pracovnom práve a taktiež business consultingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3210354  Dátum zverejnenia: 9.10.2017