Vedecká tajomníčka / Vedecký tajomník

Ekonomický ústav SAV, v.v.i.

Miesto práce
Šancová 56, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2022
1 100 EUR/mesiacSkutočná mzda bude závisieť od kvalifikačných a odborných predpokladov a od počtu rokov praxe podľa zákona č. 553/2003 Z.z. + príplatok za vedenie a odmeny (spresnenie na osobnom pohovore).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáha zabezpečovať vedecko-výskumnú, organizačnú a správnu činnosť pracoviska. Riadi a organizačne zabezpečuje činnosť oddelenia hospodárskych a informačných služieb.
Pracovná náplň:
a) Komplexné zabezpečovanie personálnej agendy
b) Správa agendy doktorandského štúdia
c) Administrácia právnych vzťahov vo vzťahu k príslušným zákonom a interným predpisom EÚ SAV
d) Spolupráca pri sumarizácii podkladov pre spracovanie miezd
e) Spracovávanie a zasielanie vybraných štatistických výkazov, reporty pre spolupracujúce organizácie
f) Plnenie činností zameraných na využívanie finančných prostriedkov verejných a súkromných zdrojov (správa agendy projektov, verejné obstarávanie)
g) Plnenie ďalších úloh a povinností v súlade s uzavretou pracovnou zmluvou, uložených priamym nadriadeným.

flexibilné manažovanie práce, dopravná dostupnosť pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

komunikačné kompetencie (slovenský jazyk, cudzí jazyk), schopnosť učiť sa, organizovanie a plánovanie práce, vedenie pracovného kolektívu, pracovno-právne predpisy

Ekonomický ústav SAV, v.v.i. je vedecko-výskumné pracovisko SAV zaoberajúce sa aktuálnymi otázkami vývoja domácej a svetovej ekonomiky. Ústav rieši výskumné problémy z oblasti mikroekonómie, makroekonómie, svetovej ekonomiky a publikuje výsledky výskumnej práce. EÚ SAV je zapojený do domácich a medzinárodných projektov základného a aplikovaného výskumu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4255139  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac