Účtovník

Ekonomický ústav SAV, v.v.i.

Šancová 56, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiacSkutočná mzda bude závisieť od kvalifikačných a odborných predpokladov a od počtu rokov praxe podľa zákona č. 553/2003 Z.z. + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend. Vykonávanie odborných prác na úseku rozpočtovania a vedenia finančného účtovníctva organizácie podľa platných predpisov pre verejno-výskumné inštitúcie, vrátane účtovania majetku.
Práca s informačným systémom Štátnej pokladnice a účtovným softvérom SOFTIP, zabezpečovanie platobného a zúčtovacieho styku so štátnou pokladnicou.
Vypracúvanie ekonomických rozborov, výkazníctva a spracúvanie príslušných štatistík, vedenie pokladne.
Znalosť programu SOFTIP je výhodou.

Flexibilná pracovná doba, samostatnosť pri plánovaní práce, počet dní dovolenky navýšený kolektívnou zmluvou, doplnkové dôchodkové sporenie, pravidelné účtovné školenia, dopravná dostupnosť pracoviska, priateľský pracovný kolektív.

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis najneskôr do 31.3.2023 na: [email protected].
Životopisy prosíme zasielať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo (alebo pracovná skúsenosť s účtovníctvom)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý
Znalosť účtovnej legislatívy - Pokročilý
Legislatíva z oblasti mzdového účtovníctva - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikačné kompetencie (slovenský jazyk), komunikácia v angličtine výhodou (aspoň písomná), schopnosť učiť sa, samostatnosť, pracovná etika

Ekonomický ústav SAV, v.v.i. je vedecko-výskumné pracovisko SAV zaoberajúce sa aktuálnymi otázkami vývoja domácej a svetovej ekonomiky. Ústav rieši výskumné problémy z oblasti mikroekonómie, makroekonómie, svetovej ekonomiky a publikuje výsledky výskumnej práce. EÚ SAV je zapojený do domácich a medzinárodných projektov základného a aplikovaného výskumu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4531739  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac