Projektový referent Odd.pre vedu a doktorandské štúdium

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.5.2024
Od 1 087 EUR/mesiacosobný príplatok po uplynutí jedného mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koordinovanie, usmerňovanie, zabezpečovanie vybraných projektov a projektových návrhov -H2020, Horizon Europe, Erasmus+Capacity Building, rozvojové projekty, projekty z Pláni obnovy a odolnosti

týždeň dovolenky nad zákonom stanovený rozsah, denný pracovný čas 7,5 h, príspevok na doplnkové sporenie (III.pilier), možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa, bezplatné parkovanie v areáli univerzity, možnosť umiestnenia dieťaťa v materskej škole

Informácie o pracovnej pozícii poskytne Ing. Jana Tkáčová, Odd. pre vedu a doktorandské štúdium EU v Bratislave, tel. kontakt 02 67295377, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

zodpovedný prístup, bezúhonnosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky
Tel.: +421267295288
E-mail: poslať životopis
ID: 4799744  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 087 EUR/mesiac