Referent zahraničných ciest

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.10.2022
Od 713 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívne a finančné zabezpečovanie zahraničných pracovných ciest, zabezpečovanie poistenia pri zahraničných pracovných cestách, komplexné zabezpečovanie nákupu leteniek

denný pracovný čas 7,5 h, týždeň dovolenky navyše, príspevok na DDS, možnosť ubytovania v ŠD, možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa.

Profesijný životopis a úradne overené doklady o vzdelaní pošlite na adresu: Ekonomická univerzita v Bratislave, CMV, Mgr. Miroslava Darnadiová, Dolnozemská cesta 1, 8752 35 Bratislava. E-mail: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredné všeobecné vzdelanie, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 4392954  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 713 EUR/mesiac