Можливість для людей з України

Upratovačka/upratovač

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiacPlat je určený v závislosti od odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie v priestoroch ŠD Horský park Ekonomickej univerzity v Bratislave

týždeň dovolenky navyše, denný pracovný čas 7,5 h, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť ubytovania v študentskom domove

informácie poskytne Ing. Jana Sodomová, e-mail [email protected]
tel. 0902 898787

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, pracovitosť, čistotnosť a spoľahlivosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 4126237  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac