Energetik

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
791,5 - 909,5 EUR/mesiacOsobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Energetik zabezpečuje ucelenú agendu energetického hospodárstva zamestnávateľa, sleduje rozpočet, vykonáva analýzy spotreby, vedie evidenciu energet. zariadení, zostavuje plán údržby zariadení, riadi odber a rozvod energií , zabezpečuje revízie

5 dní dovolenky navyše nad zákonom stanovený rozsah, možnosť ubytovania v študentskom domove, príspevok na DDS, možnosť rekreácie v zariadeniach EUBA

Informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, ved. Oddelenia prevádzky a investícií ([email protected])

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického zamerania, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP Basis - základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

10
10

Odborná spôsobilosť - § 5 zák. č. 251/2012 Z.z., § 23 vyhlášky 508/2009 Z.z., preukaz IBP na obsluhu vyhradeného tech. zariadenia tlakového v prevádzke tepelného hospodárstva EUBA

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 108 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 000 študentov.

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky
Tel.: +421267295288
E-mail: poslať životopis
ID: 4027829  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 791,5 EUR/mesiac