Právnik

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
16.9.2020
Od 972 EUR/mesiacOsobný príplatok po skončení skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie právnej agendy Ekonomickej univerzity vo viacerých oblastiach (podnety, sťažnosti, slobodný prístup k informáciám), vypracovanie súdnych a exekučných podaní, vypracúvanie odborných posudkov k rôznym právnym otázkam,

týždeň dovolenky navyše nad zákonom stanovený rozsah, príspevok na DDS, denný pracovný čas 7,5 h

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov, profesijným životopisom, úradne overenými dokladmi o dosiahnutom vzdelaní, prehľadom doterajšej praxe a čestným vyhlásením o bezúhonnosti doručte na personálne oddelenie Ekonomickej univerzity v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

bezúhonnosť, spoľahlivosť, precíznosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3947553  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 972 EUR/mesiac