Prevádzkový technik elektroúdržby

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva elektrikárske práce, opravy, pripravuje podklady k zabezpečeniu prevádzky elektrických zariadení, kontroluje podklady pre fakturáciu prác od dodávateľov opráv elektr. zariadení, zostavuje plán údržby elektr.zariadení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

563,00 - 662,00 + osobný príplatok

kratší denný pracovný čas, týždeň dovolenky navyše, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť ubytovania v ŠD, možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa

Požadujeme elektrotechnické vzdelanie s maturitou, prax minim. 5 rokov, Vyhl. 508/2009 Z.z., § 22, resp. § 23, fyzická zdatnosť, bezúhonnosť. Informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, vyhl. 508/2009 Z.z., § 22, resp. § 23

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 105 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 500 študentov.

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava

Kontakt

ID: 3734941   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   563,00 - 662,00 + osobný príplatok