Prevádzkový zámočník (vodoinštalatér, kúrenár)

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
541,50 - 637,50 + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

inštalačné a kúrenárske práce, kompletná údržba rozvodov vody a kúrenia

kratší denný pracovný čas, týždeň dovolenky navyše, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť ubytovania v ŠD, rekreačné pobyty v zariadeniach zamestnávateľa,

požadujeme vyučenie v odbore, prax minim. 5 rokov, zváračský preukaz autogén a elektr. oblúk, vodičský preukaz, fyzická zdatnosť, bezúhonnosť. Inf. poskytne Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

inštalatér, kúrenár

Vodičský preukaz

A, B

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3734665  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 541,50 - 637,50 + osobný príplatok