Referent/referentka do Centra komunikácie a vzťahov s verejnosťou

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.2.2020
Od 802 EUR/mesiac (platová trieda 7) + po uplynutí skúšobnej doby možný osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– príprava a implementácia marketingových a komunikačných kampaní,
– komplexné zastrešenie online a offline marketingu univerzity,
– podieľanie sa na príprave, spracovaní, úprave a produkcii propagačných materiálov,
– pravidelný monitoring konkurencie,
– podieľanie sa na organizovaní rôznych aktivít univerzity,
– tvorba a aktualizácia obsahu na webových stránkach univerzity,
– správa sociálnych sietí univerzity,
– spolupráca s fakultami a ostatnými oddeleniami univerzity pri plnení aktivít spojených s marketingovou stratégiou univerzity.

– kratší týždenný pracovný čas,
– 5 dní dovolenky naviac nad zákonom stanovený rozsah,
– možnosť ubytovania v ŠD,
– možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa.

Do výberového procesu budú zaradení uchádzači, ktorí pošlú životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, no iba vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– znalosť grafických programov (napr. ADOBE, Canva) veľkou výhodou,
– projektové myslenie orientované na výsledok,
– zanietenie pre online marketing výhodou,
– skúsenosť so správou sociálnych sietí výhodou,
– kreatívnosť,
– komunikatívnosť, precíznosť a zmysel pre detail, bezúhonnosť.

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3712689  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac