729 - 875 EUR

Referent/ka do Centra komunikácie a vzťahov s verejnosťou

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019 alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– príprava a implementácia marketingových a komunikačných kampaní,
– komplexné zastrešenie online a offline marketingu univerzity,
– podieľanie sa na príprave, spracovaní, úprave a produkcii propagačných materiálov,
– pravidelný monitoring konkurencie,
– podieľanie sa na organizovaní rôznych aktivít univerzity,
– tvorba a aktualizácia obsahu na webových stránkach univerzity,
– správa sociálnych sietí univerzity,
– spolupráca s fakultami a ostatnými oddeleniami univerzity pri plnení aktivít spojených s marketingovou stratégiou univerzity.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

729,00 – 875,00 eur (platová trieda 7) + osobný príplatok

– kratší týždenný pracovný čas,
– 5 dní dovolenky naviac nad zákonom stanovený rozsah,
– možnosť ubytovania v ŠD,
– možnosť rekreácie v zariadeniach zamestnávateľa.

Do výberového procesu budú zaradení uchádzači, ktorí pošlú životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– projektové myslenie orientované na výsledok,
– zanietenie pre online marketing výhodou,
– znalosť grafických programov (napr. Adobe, Corel) výhodou,
– skúsenosť so správou sociálnych sietí výhodou,
– kreatívnosť,
– komunikatívnosť, precíznosť a zmysel pre detail, bezúhonnosť.

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 105 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 500 študentov.

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Horňák
Tel.: +421905515063
E-mail: poslať životopis
ID: 3712689   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   729,00 – 875,00 eur (platová trieda 7) + osobný príplatok