Referent pre investičnú činnosť v oblasti stavebníctva

Ekonomická univerzita v Bratislave

Miesto práce
Ekonomická Univerzita v Bratislave, Petržalka
Termín nástupu
1.5.2019
744,00 € - 875,00 € + osobný príplatok do 100% tarifného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje realizáciu stavieb podľa projektovej dokumentácie, spracováva a zabezpečuje podklady pre plán stavebných investícií, zabezpečuje podklady pre obstarávanie stavieb, odsúhlasuje súpisy vykonaných prác predkladané zhotoviteľom

Kratší denný pracovný čas ( 7,5 h), týždeň dovolenky navyše nad zákonom stanovený rozsah, možnosť ubytovania, príspevok na DDS, športovanie a rekreácia v zariadeniach zamestnávateľa,

Bližšie informácie poskytne Ing. Jozef Cerovský, 02 67295262, 02 67295197, e- mail: [email protected], žiadosť o prijatie spolu so životopisom posielajte na adresu: [email protected] , alebo OPPaSO, Daniela Lukáčová, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

5

organizačné schopnosti, komunikatívnosť, bezúhonnosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.
ID: 3507153  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 744,00 € - 875,00 € + osobný príplatok do 100% tarifného platu