Účtovníčka

EKOMT, s. r. o.

Miesto práce
Matičné námestie 1427, Čadca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat brutto 600,- € + mesačne osobné hodnotenie (100,- €) príp. dohodou podľa odborných znalostí a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a spracovanie účtovníctva s. r. o. (vystavovanie a evidencia tuzemských aj zahraničných dokladov - faktúry, PD, interné doklady, bankové výpisy)
- evidencia skladu dlhodobého majetku, materiálu
- podklady k spracovaniu ročnej účtovnej závierky
- podklady k spracovaniu miezd
- spracovanie a evidencia cestovných príkazov zamestnancov
- vybavovanie A1 a ostatných dokladov pri vysielaní zamestnancov do zahraničia
- a iné

- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške

Pracovná doba u zamestnávateľa: 07:30 - 15:30, možnosť dohodnúť pracovný pomer aj na skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, škola s ekonomickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Uchádzač o uvedenú pracovnú pozíciu musí byť zodpovedný, samostatný, flexibilný, komunikatívny, lojálny, mať logické myslenie, ochotu sa vzdelávať , prehľad v daňových zákonoch, ovládanie zákona o účtovníctve a zákonov pracovného práva.

- generálne opravy parných a horúcovodných kotlov, montáž potrubných rozvodov, oceľových konštrukcií, zámočnícke, potrubárské, žíhačské a zváračské práce - viac na www.ekomt.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3425320  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat brutto 600,- € + mesačne osobné hodnotenie (100,- €) príp. dohodou podľa odborných znalostí a praxe uchádzača