Samostatný pracovník pre prácu so simulačnými sw - strojár

EKOM spol. s r. o. Piešťany

Miesto práce
Priemyselná, Piešťany
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.300,- Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá pracovníka s technickým zameraním v odbore pracovník pre prácu so simulačnými sw – strojár, ktorí chce rozvíjať svoje znalosti a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ. Prax v oblasti používania simulačných programov pri návrhu strojárskych výrobkov je výhodou.
Náplň práce:
1. návrh konceptu výrobku, funkčných častí, filozofia činnosti
2. návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
3. spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
4. spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
5. využívanie sw pri simulačných pevnostných analýzach a simulovaní prúdenia plynov
6. spracovanie správy o výsledkoch simulácie a návrhy na úpravy riešenia produktu
7. vedenie agendy k úlohe
Požadujeme:
1. znalosť používania sw Simulation CFD Motion alebo pod., pre simuláciu prúdenia plynov vo výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
2. znalosť používania sw Simulation Mechanical alebo pod. pre simuláciu pevnosti mechanických častí výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
3. znalosť práce so sw 3D CAD CREO, (Windchill)
4. znalosť technických noriem pre oblasť strojových výrobkov
5. znalosť európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a strojových výrobkov

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM (www.ekom.sk) zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, rovnako tak v prípade záujmu o inú pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštruktérsky smer / strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

EKOM je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a viac ako 100 zahraničných trhoch od roku 1992. Zaoberá sa vývojom a výrobou bezolejových (ekologických) kompresorov určených pre oblasť medicíny, stomatológie a ľahkého priemyslu ako sú železnice, laboratóriá, potravinárstvo, ale i wellness. Portfólio spoločnosti dopĺňajú dentálne odsávacie systémy.

Komplexnosť výroby kompresorov a odsávačiek dotvára produkcia zváraných a montovaných dátových a telekomunikačných rozvádzačov, zákazníckych komponentov pre rôzne zariadenia a zvukovo-izolačných skriniek pre vlastnú výrobu kompresorov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3605274  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.300,- Euro