Konštruktér / samostatný konštruktér elektro (Ref. č.: 02112017_1)

EKOM spol. s r. o. Piešťany

Miesto práce
Priemyselná 5031/18, 921 01 Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá konštruktérov, ktorí chcú rozvíjať svoje konštruktérske cítenie a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore. Pozícia konštruktér / samostatný konštruktér je vhodná aj pre absolventov VŠ s technickým zameraním v odbore elektro.

Náplň práce:
1. návrh elektro časti výrobku, optimalizácia zaťaženie obvodov a komponentov
2. posúdenie výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
3. spolupráca pri skúškach a overovaní výrobkov
4. spracovanie výkresovej a písomnej dokumentácie výrobku
5. spracovanie dokumentov manažérstva rizika
6. vedenie agendy k úlohe
7. Požaduje sa znalosť SW Windchill

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast
zaujímavý sociálny program

Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM (www.ekom.sk) zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, rovnako tak v prípade záujmu o inú pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.

Uchádzači o zamestnanie, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze uchádzačov o zamestnanie, priložia k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania.

Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty a žiadosti o prijatie do zamestnania bez uvedeného súhlasu skartujeme.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 70 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštruktérsky smer, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, tvorivosť, práca v tíme, ochota ďalej sa vzdelávať

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou predovšetkým zdravotníckej techniky - bezmazných kompresorov a spracovaním tenkých plechov CNC technológiou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EKOM spol. s r. o.
Priemyselná 5031/18
921 01 Piešťany

Kontakt

ID: 2388536   Dátum zverejnenia: 2.11.2017