600 - 800 EUR

Strihač drôtov, manipulant pri páse

Ekolumi, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
22.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strihanie drôtov z balíkov (plastové fľaše) a ukladanie materiálu na pás
- vykonávanie práce podľa pokynov majstra
- štvorzmenná prevádzka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

+ príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax 1 rok vo výrobe výhodou
- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- koncentrácia na prácu

Spoločnosť Ekolumi, s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších. Viac na www.ekolumi.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 4634
97401 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3738498   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   + príplatky a odmeny v závislosti od dosiahnutých výkonov