Technológ

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

Miesto práce
Šavoľská cesta, Fiľakovo-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat závisí od skúseností a praxe: od 700 €/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečuje na zverenom úseku prevádzanie technickej prípravy
* zodpovedá za konštrukčnú a technologickú prípravu overovacej a sériovej výroby
* pripravuje organizáciu overovacej a sériovej výroby
* rozhoduje o záväznej technológii pre výrobné pracoviská
* spravuje, aktualizuje a vytvára technickú dokumentáciu, databázu technologických postupov a THN
* overuje nové druhy materiálov a zavádza tieto materiály do výrobného procesu

* práca v stabilnej spoločnosti
* závodné stravovanie
* rôzne firemné benefity
* odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry

Termín výberového konania je len informatívny. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, po posúdení životopisov, budú telefonicky kontaktovaní a prizvaní na konkrétny termín, na výberové konanie do našej spoločnosti. Uchádzačov, ktorých nekontaktujeme, nebudú spĺňať naše požiadavky, a touto formou im Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

* analyzovanie a riešenie problémov
* environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
* informačná gramotnosť
* komunikácia (jednanie s ľuďmi)
* kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
* matematická gramotnosť
* organizovanie a plánovanie práce
* pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
* rozhodovanie
* technická gramotnosť
* tímová práca
* digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
* komunikácia v cudzom jazyku
* prezentovanie
* samostatnosť

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3628630  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat závisí od skúseností a praxe: od 700 €/netto