Procesný inžinier

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

Miesto práce
Šavoľská cesta, Fiľakovo-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat závisí od skúseností a praxe: od 1 200 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* tvorba pracovných štandardov a postupov
* optimalizácia procesov
* zavádzanie nových výrobkov a procesov do výroby
* tvorba technickej/výkresovej výrobnej dokumentácie
* zavádzanie zmien do výrobného procesu
* technická podpora pri riešení technických problémov
* normovanie
* zabezpečovanie technického/procesného tréningu zamestnancov
* zodpovednosť za vedenie tímu - výrobní technológovia
* zodpovednosť

* práca v stabilnej spoločnosti
* závodné stravovanie
* rôzne firemné benefity
* odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
* darčekové poukážky

Hľadáme 2 procesných inžinierov. Termín výberového konania je len informatívny. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, po posúdení životopisov, budú telefonicky kontaktovaní a prizvaní na konkrétny termín, na výberové konanie do našej spoločnosti. Uchádzačov, ktorých nekontaktujeme, nespĺňajú naše požiadavky, a touto formou im Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* kreslenie výkresovej dokumentácie
* Lean management
* technická gramotnosť
* aktívny prístup k riešeniu problémov
* skúsenosť s vedením zamestnancov
* odolnosť voči stresu

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3582533  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat závisí od skúseností a praxe: od 1 200 €/brutto