Údržbár - Zámočník

EKOLTECH spol. s r.o. Lučenec

Miesto práce
Šavoľská cesta 98612, Fiľakovo
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat závisí od skúseností a praxe: 3,700 € - 5,490 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* používanie technických dokumentov
* vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu
* diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch a zabezpečovať plynulý chod strojov a zariadení
* spracovanie náčrtkov na doplnenie technologického postupu zámočníckej práce
* zostavenie častí strojov a strojných zariadení
* dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci ako aj dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie jednotlivých zariadení
* riadiť sa pokynmi svojho nadriadeného

* práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
* závodné stravovanie
* rôzne firemné benefity
* darčekové poukážky

Termín výberového konania je len informatívny. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, po posúdení životopisov, budú telefonicky kontaktovaní a prizvaní na konkrétny termín, na výberové konanie do našej spoločnosti. Uchádzačov, ktorých nekontaktujeme, nebudú spĺňať naše požiadavky, ale v každom prípade im touto formou Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Údržba – zámočník - * pri pohovore predložte svoje platné oprávnenie k nahliadnutiu
Minimálne požiadavky: manuálna zručnosť (pilovanie, rezanie, sekanie, vyrovnávanie, ohýbanie, vŕtanie, spájanie skrutkami a nitmi.
Rozšírené požiadavky (výhodou): práca vo výškach, vedenie NZV alebo VZV, zváračské oprávnenie, sústruženie, frézovanie.

V súčasnosti patrí EKOLTECH spol. s r.o. medzi tradičných výrobcov nábytku na Slovensku. Za pomoci vysokokvalitnej produkcie sa úspešne etablovala medzi dodávateľmi pre spoločnosť IKEA. Spoločnosť vznikla v roku 1998, kedy oživila výrobu v bývalom výrobnom podniku Mier a pokračovala vo viac než 100 ročnej tradícii výroby nábytku vo Fiľakove. Vďaka nekompromisným požiadavkám na kvalitu a rozsiahlym skúsenostiam s povrchovou úpravou v nábytkárskom priemysle, dokáže uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Nepretržité inovácie a investície do strojných zariadení vedú k dosahovaniu nových štandardov vo výrobe.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2961919  Dátum zverejnenia: 24.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat závisí od skúseností a praxe: 3,700 € - 5,490 €/hod.