Farmaceutický laborant / laborantka Bratislava (Mlynske Nivy)

EKOLEKAREN s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacmzda závisí od praxe, atestácie + neobmedzená variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie lekárenskej starostlivosti v rámci pracovnej náplne farmaceutického laboranta;
- vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotnícky pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne;
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis;
- spolupracuje pri príprave dokladov pre zdravotné poisťovne;
- udržiava poriadok v oficine (cenovky, uloženie, exspirácie)
- poskytuje pacientom poradenstvo;
- sleduje exspiráciu tovaru a zdravotníckeho materiálu
- spolupracuje s centrálou pri príprave marketingových akcií
- plní ďalšie úlohy pridelené nadriadeným.

- príjemné moderné pracovné prostredie
- možnosť odborného rastu
- motivujúci systém odmeňovania
- variabilná pracovná doba
- príjemný pracovný kolektív

Zaslaním životopisu potvrdzujete , že súhlasíte so zaradením Vašich údajov do databázy. Informácie budú uchovávané po dobu jedného roku, po uplynutí tejto lehoty budú vymazané.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotnícka škola-farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti verejných lekární po celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4209199  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac