Skladník / príjemca

EKOFLUID, s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke, Levice
Termín nástupu
Dohodou
1 100 - 1 200 EUR/mesiacuvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu, vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadom na rozrastanie našej spoločnosti Ekofluid, s.r.o., rozširujeme náš tím výroby.

- prijímanie zásielok od prepravných spoločností
- kontrola úplnosti dodaných zásielok podľa dodacieho listu
- vizuálna kontrola dodaných komponentov a dielov
- naskladnenie dodaných komponentov a dielov na správne pozície v sklade
- skenovanie dodacieho listu do interného systému pre následné elektronické spracovanie
- zakladanie dodacích listov, CMR dokladov a pod. do evidencie
- vyskladňovanie materiálu na základe elektronických výdajok
- udržiavanie poriadku a čistoty v sklade

- Stabilná pracovná pozícia
- Odborné školenia
- Stabilný pracovný kolektív
- Práca v jednozmennej prevádzke

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na email: [email protected]

V súlade so zákonom č. 18/2018 z. z vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ekofluid, s.r.o. v nasledovnom znení:

„Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Ekofluid, s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Ekofluid, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť Ekofluid, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Logické myslenie
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Pozitívny prístup k práci
- Zmysel pre poriadok a čistotu – podmienkou
- Platný preukaz VZV (pre LPG a elektrický) – je veľkou výhodou.

Spoločnosť Ekofluid s.r.o. sa od svojho založenia v roku 1996 sústreďuje na výrobu filtračných zariadení používaných na filtráciu a regeneráciu transformátorového oleja a odstránenie korozívnej síry z transformátorového oleja.
Naše produkty celosvetovo používajú všetky energetické odvetvia, ako sú prevádzkovatelia prenosových a rozvodných sietí, spoločnosti vyrábajúce energiu, spoločnosti poskytujúce služby v oblasti transformátorov, ako aj mnohí zákazníci v priemysle.
Počas rokov naše zariadenia neustále inovujeme a našu spoločnosť rozvíjame a rozširujeme istými krokmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lucia Hengericsová
Tel.: +421918477736
E-mail: poslať životopis
ID: 4590347  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac