Vodič kamiónu - Levice, Slovensko

EKOFLUID, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
900 - 1 500 EUR/mesiacuvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu, vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného motorového vozidla s návesom, preprava strojov, prístrojov a zariadení firmy do krajín EU (Slovensko, Maďarsko, Belgicko, atď.)
- včasné dopravenie na miesto určenia
- voľba optimálnych prepravných trás
- vykonávanie bežnej údržby prideleného vozidla
- vykonávanie záznamov o prevádzke vozidla, evidencia tankovania a dokladov o tankovaní a nákupoch
- kontrola technického stavu vozidiel a návesov
- sledovanie a zabezpečenie servisných prehliadok vozidiel a návesov
- zabezpečenie STK, emisných kontrol
- zodpovednosť za hospodárne využívanie pohonných látok
- zabezpečenie potvrdenia dodacích listov, príp. iných sprievodných dokumentov podľa pokynov nadriadeného
- dodržiavanie interných predpisov a nariadení

- pracovná doba podľa potreby
- moderný vozový park
- pracovný odev
- firemný telefón pridelený vodičovi
- firemné palivové a platobné karty pridelené vodičovi

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na email: [email protected]

V súlade so zákonom č. 18/2018 z. z vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ekofluid, s.r.o. v nasledovnom znení:

„Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Ekofluid, s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Ekofluid, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť Ekofluid, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky ako vodič

- práca nie je vhodná pre absolventa
Očakávame:
- dobrú priestorovú orientáciu
- časovú flexibilitu
- spoľahlivosť, dôslednosť
- komunikatívnosť, ochotu spolupracovať,

Spoločnosť Ekofluid s.r.o. sa od svojho založenia v roku 1996 sústreďuje na výrobu filtračných zariadení používaných na filtráciu a regeneráciu transformátorového oleja a odstránenie korozívnej síry z transformátorového oleja.
Naše produkty celosvetovo používajú všetky energetické odvetvia, ako sú prevádzkovatelia prenosových a rozvodných sietí, spoločnosti vyrábajúce energiu, spoločnosti poskytujúce služby v oblasti transformátorov, ako aj mnohí zákazníci v priemysle.
Počas rokov naše zariadenia neustále inovujeme a našu spoločnosť rozvíjame a rozširujeme istými krokmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4243461  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac