Можливість для людей з України

Skladník v plotovom centre

EKOfence, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacPrac. doba: Pondelok - piatok (víkendy voľné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude príjem a výdaj tovaru zo skladu, či už manuálne alebo pomocou vysokozdvižného vozíka.
Súčasťou práce sú aj inventúry, administratívne práce spojené s kontrolou prijatého/vydaného tovaru a nabaľovanie tovaru pre zákazníkov z eshopu. Preto je dôležité, aby si bol pripravený na manuálnu prácu, vedel ovládať VZV a takisto ti nerobí problém práca s informačnými technológiami (PC, mobilné aplikácie a pod.)
Pracovná doba: Pondelok - piatok (víkendy voľné)

- zamestnanecké zľavy na firemné produkty
- podpora športových aktivít - Multisport karta
- rôzne finančné bonusy (životné jubileá, svadba, narodenie dieťaťa, deň detí, príspevok pre deti na Mikuláša)
- vianočné darčekové balíčky
- podpora vzdelávania a osobnostného rozvoja - seduo kurzy
- firemné akcie/teambuildingy

Výberové konanie bude mať 2 kolá. Stačí zasielať životopis (v SK jazyku) bez motiv. listu. Kontaktovať na osobný pohovor budeme iba nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické, obchodné, logistické

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Na tejto pozícii je dôležitá pracovitosť a zodpovednosť za tovar. V neposlednom rade aj zmysel pre poriadok a schopnosť logicky a štruktúrovane zaskladňovať tovar. Vzhľadom na materiálovú skladbu (železo, hliník, nerez, pwc) a veľkosť pruduktov je táto pozícia vhodnejšia pre muža.

Firma EKOfence je obchodná spoločnosť pôsobiaca v maloobchode so zameraním na predaj komponentov pre brány, ploty, zábradlia a terasy. Spoločnosť je už dlhodobo etablovaná na slovenskom trhu.
Naše tovary a služby ponúkame vo vlastnej a partnerskej sieti pobočiek po celom Slovensku. Rovnako nechýbame ani v online priestore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4779720  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac