Logo Ekofarma Važec

Hľadáme šikovnú obsluhu teleskopického manipulátora v živočíšnej výrobe

Ekofarma Važec

Miesto práce
Važec
Termín nástupu
30.4.2024
1 200 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy, mzda podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú obsluhu teleskopického manipulátora v živočíšnej výrobe.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:

- Obsluhu teleskopického manipulátora v živočíšnej výrobe

- Udržiavanie čistoty a údržbu stroja

- Nahlasovanie porúch a opotrebenia nadriadenému pracovníkovi

- Odstraňovanie bežných porúch na stroji

Typický deň na pozícii bude zahŕňať obsluhu strojov a riešenie drobných porúch na strojoch. Pracovná doba bude striedajúca sa v dlhých a krátkych týždňoch.

- U nás na Ekofarme Važec vás čaká práca v krásnej prírodnej lokalite, kde sa môžete každý deň tešiť na nové výzvy a príležitosti.

- Okrem zaujímavej pracovnej náplne vám ponúkame aj atraktívne finančné ohodnotenie, ktoré zohľadní vaše skúsenosti a prínos pre tím.

- U nás nájdete dynamické a priateľské pracovné prostredie, kde sa budete cítiť ako doma.

- Naša jedáleň vám ponúka domácu stravu a pre tých, ktorí si radi dajú kávu či čaj, je táto obľúbená nápojová dvojica k dispozícii zadarmo.

- Ak hľadáte stabilnú prácu na dlhšie obdobie, v našej firme máte perspektívu dlhodobej spolupráce.

- Okrem toho vám ponúkame aj možnosť získania zvýhodnených nákupov BIO produktov z našej farmy, aby ste si mohli dopriať zdravé a kvalitné potraviny za výhodnú cenu.

Detaily pozície: Kompletné informácie o pracovnej náplni a podmienkach budú podrobne prediskutované počas osobného stretnutia s vybranými kandidátmi.

Výberový proces: Po dôkladnom preskúmaní všetkých prihlášok vyberieme na osobný pohovor len tie najvhodnejšie kandidátky a kandidátov. Ak sa do určitého obdobia neozveme, znamená to, že sme sa tentokrát rozhodli inak, ale vašu žiadosť si radi ponecháme pre budúce možnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Požadujeme: skúsenosti s obsluhou teleskopického manipulátora

- Hard skills: zodpovednosť, precíznosť, manuálne zručnosti

- Soft skills: tímovosť, flexibilita, komunikatívnosť

- Napíšte nám, prečo vás táto pozícia láka a akú hodnotu by ste priniesli do nášho tímu.

Sme spoločnosť, ktorá má v portfóliu správu ekologických fariem (Važec, Mengusovce, Šuňava a Poprad). Predávame vysoko kvalitné a poctivé bio potraviny.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás. Hľadáme nadšencov do nášho profesionálneho tímu, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Šavelová
Tel.: +421908995747
E-mail: poslať životopis
ID: 4799230  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac