Hlavná účtovníčka/Hlavný účtovník

EKOBAL, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lieskov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacodmeny v súlade s firemnými pravidlami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti vrátane DPH, daňových priznaní a účtovnej uzávierky
- komunikácia s auditormi, daňovým úradom a inými inštitúciami
- reporting vedeniu spoločnosti
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania faktúr a dokladov
- riadne evidovanie zverených účtovných dokladov
- vypracovávanie ročných uzávierok
- personalistika a mzdová agenda v spolupráci s mzdovou účtovníčkou
- pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR

Ponúkame prácu v stabilnej firme s možnosťou vzdelávania, sociálnym programom a v príjemnom kolektíve spolupracovníkov.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku, sprievodný list a referencie na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

samostatné vedenie účtovníctva

Počet rokov praxe

5

* 5 ročná profesionálna skúsenosť na pozícii samostatného účtovníka
* skúsenosť s programom MS DYNAMICS _ AXAPTA a OMEGA - je významnou výhodou
* analytické myslenie so zmyslom pre detail
* zodpovedný diskrétny prístup a dôslednosť
* samostatnosť
* flexibilita
* proaktívnosť
* aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií a problémov
* komunikačné schopnosti

Úspešná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom baliacich strojov, lisovacích zariadení, technologických celkov a obalových materiálov, výhradne zastupujúca niekoľko svetových producentov obalov a technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 694975  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac